کد مطلب: 3191 | تاریخ مطلب: 20/06/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

شهید مدافع وطن (مهدی معماری )

شهید مدافع وطن (مهدی معماری )

پیکر مطهر شهید مدافع وطن ستوان یکم " مهدی معماری " با حضور مسوولان استانی وشهرستانی و اقشار مختلف مردم شهید پرور شهرستان خمین زادگاه حضرت امام خمینی (س) تشییع و در محل گلزار شهدای خمین آرام گرفت .
در حاشیه این مراسم فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت : خون پاک این شهید در راه اعتلای نظام و برقراری امنیت در استان و شهرستان خمین ریخته شد.
سردار حسن مفخمی شهرستانی در ادامه  بیان کرد: شهادت راه پرافتخاری است که نصیب هرکسی نمی‌شود و این شهید مدافع وطن برای ایجاد امنیت به درجه شهادت نائل آمده و جایگاه رفیعی دارد.
وی بیان کرد: راه شهدا برای تامین امنیت نظام اسلامی ادامه دارد و نیروی انتظامی در مقابل برهم زنندگان نظم عمومی و امنیت اجتماعی سینه سپر کرده است.
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد:کادر انتظامی استان به لحاظ تقوی، تعهد در کار و خدمت به مردم حساسیت بالایی دارند و همواره برای آسایش خاطر خانواده‌ها در صحنه هستند.
سردار حسن مفخمی شهرستانی در ادامه  بیان کرد : نیروی انتظامی در این استان ۲۱۵ شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده و این شهدا در راه تامین امنیت و آرامش متعهدانه جان خود را تقدیم کرده‌اند که مایه افتخار و عزت است.
شهید مدافع امنیت، ستوان یکم " مهدی معماری " روز چهارشنبه ۱۷ شهریور ماه در راستای برقراری نظم و امنیت در یکی از روستاهای شهرستان خمین به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید مهدی معماری ۳۶ ساله و اهل شهرستان خمین است که از وی دو دختر ۹ و ۳ ساله به یادگار مانده است.
روحش شاد و یادش گرامی

. انتهای پیام /*

کلید واژه